Efrain Escudero netoväärtus: Wiki, abielus, perekond, pulmad, palk, õed-vennad

Anonim

Efrain Escudero netoväärtus on 200 000 dollarit

Efrain Escudero Wiki elulugu

Efrain Escudero on professionaalne segavõitluskunstnik (MMA), sündinud 15thjaanuaril 1986 San Luis Rio Colorados, Sonoras, Mehhikos. Ta võistleb Drew Ficketti käe all kaaluklassis 155 naela ja on laialt tuntud saate "The Ultimate Fighter" kaheksanda hooaja võitjana.

Kas olete kunagi mõelnud, kui rikas on Efrain Escuedro? Allikate kohaselt on Efrain Escuedro üldine netoväärtus 2018. aasta veebruari seisuga hinnanguliselt peaaegu 200 000 dollarit. Escuedro omandas oma netoväärtuse tänu edukale spordikarjäärile alates 2006. aastast, mis sai populaarseks ka tema osalemise ajal filmis "The Ultimate". Võitleja” telesaade. Kuna ta on endiselt oma erialal väga aktiivne, kasvab Efraini netoväärtus jätkuvalt.

Efrain Escuedro netoväärtus 200 000 dollarit

Escuedro profikarjäär sai alguse 2006. aastal, kui ta saavutas kaks võitu Phoenixis asuvas võitluskunstide organisatsioonis "Rage in the Cage", kuid võistles siiski Pima Community College'i eest hooaegadel 2006 ja 2007. Sel perioodil saavutas ta 7. positsiooni. NJCAA rahvuslik turniir, mis tagas talle üle-Ameerika tiitli. Järgmisel aastal jätkas ta oma võitudeseeriat seitsme võiduga järjest, mis on 2007. aasta kõrgeim registreeritud seeria.

2008. aastal liitus Escuedro UFC kergekaalu kategoorias "The Ultimate Fighter: Team Nogueira vs Team Mir" näitlejatega, kinnitades kindlalt oma netoväärtust, kui jõudis finaali, teenides pärast Phillipe Noveri alistamist lepingu UFC-ga. Tema esimene professionaalne kaotus tuli aga võitluses Evan Dunhamiga UFC Fight Night 20-l, kui ta sai ka käevigastuse. Järgmisel kahel aastal seisis Escuedro vastamisi selliste vastastega nagu Matt Wiman, John Gunderson ja Charles Oliveira, enne kui UFC ta 2010. aasta septembris vabastas.

UFC-st lahkudes jätkas Efrain oma iseseisvat edutamist, koostades 5:1 rekordi ja astudes järgmisel perioodil vastamisi selliste võitlejatega nagu Tyson Griffin ja Luis Palomino. Lõpuks lahkus ta UFC-st vähem kui aasta pärast vabanemist, vastamisi Jacob Volkmanniga UFC 141-l ja Mac Danzigiga UFC 145-l. 2013. aastal sõlmis Escuedro ühe võitluslepingu Bellator Fighting Championshipsiga, et võidelda Cesar Avilaga Bellator 55-l. mille ta võitis esitamisega esimeses voorus. Eeloleval perioodil osales Efrain sellistel võistlustel nagu UFC Fight Night 51, UFC Fight Night 60 ja UFC 188 ning osales ka The Ultimate Fighter Latin America 2 finaalil, kuid kaotas võitluse, ehkki suurendas oma netoväärtust..

Kui rääkida tema viimastest tegemistest, siis Efrain võistles 2017. aasta novembris ACB 74-l ja 2018. aasta jaanuaris ACV 79-l vastaste Musa Khamanajevi ja Rasul Shovhalovi vastu.

Eraviisiliselt elab Escuedro Arizonas Phoenixis ja tal on ka kodu Arizonas Yumas. Tal on kaks last, kuid tema praeguse perekonnaseisu kohta andmed puuduvad. Ta on naasnud õppima Grand Canyoni ülikooli ja omandanud bakalaureusekraadi kriminaalõiguse alal.