Cody Rhodese netoväärtus: Wiki, abielus, perekond, pulmad, palk, õed-vennad

Anonim

Cody Rhodes netoväärtus on 2 miljonit dollarit

Cody Rhodes Wiki elulugu

Cody Garrett Runnels sündis 30. juunil 1985 Mariettas, Põhja-Carolinas USA-s, osalise Kuuba (isa) päritoluga ning on elukutseline maadleja, keda tuntakse enim ringnimede Cody Rhodes ja Stardust järgi. Oma karjääri jooksul on ta võidelnud mitmetel maadlusedendustel, sealhulgas Ohio Valley Wrestling ja World Wrestling Entertainment, kus ta on võitnud mitmeid tiitleid ja tunnustusi, mis kõik on suurendanud tema populaarsust ja netoväärtust. Tema karjäär on olnud aktiivne alates 2006. aastast.

Kas olete kunagi mõelnud, kui rikas on Cody Rhodes 2016. aasta keskpaiga seisuga? Autoriteetsete allikate sõnul on Cody Rhodese netoväärtus hinnanguliselt 2 miljonit dollarit, mis on kogunenud tema eduka karjääri jooksul professionaalse maadlejana.

Cody Rhodes netoväärtus 2 miljonit dollarit

Cody isa on endine maadleja ja kuulsuste hall Dusty Rhodes, kes ilmselt avaldas Cody elule ja karjäärile tohutut mõju. Cody läks Lassiteri keskkooli, kus tema karjäär algas. Esimesel aastal saavutas ta kehakaalus 78 kg kuuenda koha, kuid seejärel paranes ja võitis kaks Georgia osariigi meistritiitlit 86 kg kategoorias.

Pärast keskkooli lõpetamist soovis ta astuda Penn State'i ülikooli, kuid ta pöördus professionaalse maadluse poole. Esmalt astus ta Ohio Valley Wrestlingusse oma pärisnime all ja tegi debüüdi tagimeeskonnas koos Shawn Spearsiga, kellega ta võitis OVW Southern Tag Team meistrivõistlused, alistades Deuce Shade'i ja Domino Dice'i. Sellest ajast peale on Cody karjäär läinud ainult ülespoole ja nii ka tema netoväärtus.

Spearsiga võitis Cody veel ühe Tag Teami tšempioni tiitli, samuti Domino ja Shade'i vastu, ning Cody võitis ka OVW raskekaalu tiitli, alistades Paul Burchilli, mis suurendas tema netoväärtust suurel määral. Vähehaaval sai tema nimi maadlusmaailmas tuntumaks ning 2007. aastal liitus ta RAW-ga ning tegi oma ekraanidebüüdi, kuigi mitte ringis, vaid lavataguses osas, kui kohtus Randy Ortoniga. Tema järgmine televisiooniesinemine oli ringis, nime all Cody Rhodes, võideldes Randy Ortoni vastu, kuid tema debüüt oli ebaõnnestunud.

Sellegipoolest kosus ta kaotusest ja hakkas WWE reklaamimisel domineerima. Ta võitis kolm tag-meeskonna meistritiitlit, ühe Hardcore Hollyga, alistades Lance Cade'i ja Trevor Murdochi, ning kaks korda Ted DiBiase'iga, esiteks alistades oma endise tag-meeskonna partneri Hardcore Holly, ja teisel korral alistades John Cena ja Batista, kasvades veelgi. tema netoväärtus.

Oma saavutustest edasi rääkimiseks võitis Cody ka WWE kontinentidevahelise meistritiitli, alistades Ezekiel Jacksoni, lisades oma netoväärtusele märkimisväärse summa. Ta hoidis tiitlit ligi kaheksa kuud, alistades maadlejaid nagu Ted DiBiase, John Morrison ja Booker T, mis suurendas ka tema jõukust, kuni lõpuks kaotas Big Show'le.

Pärast lühikest aega WWE-st naasis ta ringnime Stardust all ja tegi koostööd oma poolvenna Goldustiga, et võita 2013. aastal Slammy auhind.

2016. aastal lahkus Cody WWE-st ja on sellest ajast saadik võidelnud mitmel muul reklaamimisel, sealhulgas Evolve, Northeast Wrestling ja Ring Of Honor, mis on samuti tema netoväärtust suurendanud.

Mis puutub isiklikku ellu, siis Cody on 2013. aastast abielus Brandi Alexis Runnelsiga, kes on samuti maadleja, keda maailm tunneb enim ringnime Brandi Rhodese järgi.