Marcus Rashfordi netoväärtus: Wiki, abielus, perekond, pulmad, palk, õed-vennad

Image
Image

1,35 miljonit dollarit

Marcus Rashfordi Wiki elulugu

Marcus Rashford sündis 31. oktoobril 1997 Inglismaal Manchesteris Wythenshawes ja on tuntud kui jalgpallur, kes mängib silmapaistvas Inglismaa kõrgliiga (EPL) meeskonnas Manchester United.

Niisiis, kui rikas on Marcus Rashford 2018. aasta alguse seisuga? Autoriteetsete allikate sõnul on selle jalgpalluri netoväärtus 91 miljonit dollarit, kusjuures tema varandus on kogunenud tema kolmeaastasest vanemkarjäärist nimetatud alal.

Marcus Rashfordi netoväärtus 91 miljonit dollarit

Väidetavalt tundis Rashford juba varakult huvi jalgpalli mängimise vastu ja viieaastaselt hakkas ta mängima Fletcher Moss Rangersis. Kaks aastat hiljem sai temast Manchester Unitedi akadeemia liige ja edenes vanusemeeskondades, kuni 2015. aastal oli ta põhimeeskonna pingil ja 2016. aastal täiendas ta Manchester Unitedit, mängides nende eest. UEFA Euroopa liigas 32nd voorus, vastaseks Midtjylland. Rashford asus mängima Anthony Martiali positsioonil pärast seda, kui Martial sai soojendusel vigastada ja hakkas häid tulemusi saavutama juba algusest peale, sest oma debüütmängus lõi ta kaks väravat, mis oli märkimisväärne täiendus tema meeskonnale, kes võitis väravaga. 5 – 1 tulemus; tema esitus tegi temast kõigi aegade noorima skooritegija Euroopa võistlustel. Marcus osales Premier League'is mängus Arsenali vastu, lüües taas kaks väravat – ja andes selle mängu jooksul ka oma meeskonnale resultatiivse söödu –, saades Unitedi jaoks Premier League'i noorima väravaküti kolmandaks. 2016. aasta märtsis tegi ta veel ühe märkimisväärse esituse, kui lõi Manchesteri derbis ainsa värava, saades 18-aastaselt Premier League'i ajastul Manchesteri derbis läbi aegade noorimaks väravakütiks. Saavutades uskumatuid tulemusi, lõpetas ta hooaja 2015–2016, saades auhinnaks Jimmy Murphy aasta noormängija, nii et Rashfordi lepingut Manchester Unitediga pikendati 2020. aastani, suurendades oluliselt tema netoväärtust.

Hooajal 2016-17 andis Marcusele 19. numbri meeskonna uus mänedžer José Mourinho. Oma esimese värava lõi ta 2016. aasta augustis mängus Hull City vastu. Järgmisel kuul lõi ta veel kolm väravat matšides Watfordi, Northampton Towni ja Leicester Cityga. Veebruaris võitis ta oma kolmanda karika ja oli 77. minutil vahetusmees mängus Southamptoni vastu, millele järgnes 107. värava võtmevärav.th minutil mängust Anderlechti vastu. Üldiselt oli Rashfordil järjekordne edukas hooaeg.

Hooajal 2017-18 debüteeris ta augustis mängus Madridi Reali vastu, kus tema meeskond kaotas 2:1. Detsembri lõpus mängis Manchester United Burnley vastu ja Marcus viibis väljakul 90 minutit, kuid matš lõppes lõpuks 2:2 viigiga. 2018. aasta alguses veetis ta väljakul 10 minutit, mängus Stroke'iga ja lõi hiljem ühe värava kohtumises Yeovili vastu. Etteruttavalt võib öelda, et raske töö on selle noore jalgpalluri jaoks vilja kandnud, sest tema oskusi ja pingutusi tunnustatakse pidevalt.

Eraelus Marcus sel teemal eriti infot ei jaga – romantiliste suhete kohta pole veel kuuldagi! Ta on aktiivne sotsiaalmeedias, nagu Twitter ja Instagram, ning esimesel jälgib teda 860 000 ja viimasel üle nelja miljoni inimese.